Genlerinde tarım olan bir ailenin 3. Kuşak temsilcileriyiz

Üçler motorlu araçların isim babası MUSTAFA ÖZPİRİNÇ ile başlayan hikayemiz 1950’li yıllarda Muğla’nın Dalyan ilçesinde demir tekerlekli traktörler ile bölgedeki makinalı tarımı başlatan atalarımızın izinde modern tarımın temsilcisi olan bizim kuşağımız Türk Traktör bayiliği ile bölgemizin modern tarımın hizmetinde traktör ve ekipman bayilikleri ile bölgeye hizmet vermeye devam ediyor.

Traktör ve ekipman işinde babamız ALPAN ERDEM’ in 35 sene önce Uzel makine bayiliği ve ekipman bayiliklerine ERDEM ailesinin 3. Kuşak temsilcileri olarak MEHMET ERDEM, ALPANCAN ERDEM ve ailenin gelini ESİN ERDEM devam ettirmektedir.

Firmamızın tarımsal üretim sürecini ailenin tarımsal işletmelerinde nesillerdir devam ettirmekteyiz. Bölgenin narenciye üretiminde çeşit ve kalite açısından önder işletmelerindendir ve birçok ilke imza atmıştır. Nar, limon, portakal, greyfurt, mandalin gibi narenciye üretimleri ile büyük ve kaliteli bir firmadır.

Çiftçimiz bizi ve markamızı neden tercih etmeli sorusunun cevabını şu şekilde verebiliriz;

İşletmenin genetiğinde tarımın olmasıdır. Tarım ailemiz için olmazsa olmazlarındandır ve her birey bu konunun hassasiyetini bilerek yetişmiştir.

Firmamızın bundan sonraki süreçte tarımda sahip olduğu tecrübe ile bölge ve ülke tarımına katma değer yaratmaya devam edecektir.

Türk Traktör ve ekipman bayilikleri ile tarımsal faaliyetleri efektif yapmak için üzerimize düşen görevleri yapmaya her daim hazırız. Modern tarım ve sürdürülebilir tarım faaliyetlerimizin odağındadır.

BİZİ ARAYIN